Zabiegi odmładzające na twarz i ciało

Zabiegi odmładzające na twarz i ciało 2017-12-13T16:07:12+00:00

Dlaczego wraz z kolejnym rokiem życia skóra traci blask, jędrność i gładkość? Dlaczego po pewnym czasie zauważyć można zmniejszenie jej elastyczności i pojawianie się pierwszych zmarszczek? Za stan skóry odpowiadają fibroblasty. To one produkują podstawowe budulce skóry właściwej – kolagen, elastynę, kwas hialuronowy. Zadaniem kolagenu jest zapewnienie skórze jędrności i jej ogólnego dobrego stanu, elastyna odpowiedzialna jest za sprężystość, a kwas hialuronowy – za objętość i nawilżenie. Gdy brakuje odpowiedniej stymulacji, skóra staje się luźna. Następuje nieodwracalny proces starzenia się.

Ale czy na pewno nieodwracalny? Czy nie można w jaki sposób pozwolić na bezpieczne odmładzanie skóry? Można! Profesjonalne zabiegi odmładzające umożliwiają naturalną syntezę substancji pozwalających utrzymać młody, świeży, zdrowy wygląd skóry. Połączenie nowoczesnych technologii i precyzyjnej wiedzy o budowie skóry sprawia, że odmładzanie jest już na wyciągnięcie ręki. Aby zredukować zmarszczki, natlenić skórę i stymulować tkanki wystarczy kilka profesjonalnych zabiegów odmładzających, które powstrzymują rozpad kolagenu, zwiększają syntezę włókien elastyny oraz naturalnego kwasu hialuronowego. Ich skuteczne działanie zostało potwierdzone wieloma testami. Skutkiem zabiegów odmładzających jest wzrost jędrności skóry, poprawa jej sprężystości, a także nawilżenia.

zabiegi odmładzające

Prowadzona przez nas klinika w Poznaniu to miejsce, w którym każdy, kto chce zachować jak najdłużej młody, świeży wygląd twarzy może się zgłosić i uzyskać profesjonalną pomoc. Specjalizujemy się bowiem  w nowoczesnych i skutecznych zabiegach odmładzających. Każdy klient, tak samo jak i jego przypadek kosmetyczny, jest traktowany indywidualnie, a szczegółowy wywiad i fachowa ocena skóry przez kosmetologa pozwalają dobrać odpowiednie rozwiązanie dla każdego rodzaju ceru i wieku. Proponowane przez nas zabiegi, mające na celu odmładzanie, to nie tylko działanie po to, aby zlikwidować dany problem. Propagujemy także profilaktyczne działania, dzięki któremu można opóźnić proces starzenia się skóry.
Zajmujemy się nie tylko twarzą, ale też całym ciałem, które z wiekiem także zaczyna się zmieniać, niekoniecznie tak, jakbyśmy tego chcieli. Szczególnie kobietom zależy na tym, aby jak najdłużej zatrzymać młodzieńczy wygląd. Proponowane przez nas zabiegi odmładzające pozwalają na efektowne usunięcie wyraźnych oznak starzenia się skóry w postaci np. zmarszczek mimicznych i głębokich, opadającego owalu twarzy oraz wiele innych, które mają na celu przywrócenie skórze elastyczności. Bazujemy tylko i wyłącznie na sprawdzonych kosmetykach i rozwiązaniach.

Właściwy wybór metod odmładzania to szansa na odświeżenie wyglądu twarzy i całego ciała. NewSpa Clinic proponuje dwa typy nowoczesnych, unikalnych zabiegów, które wykorzystują niezwykłą moc podciśnieniowego masażu oraz ukierunkowaną stymulację za pomocą impulsów Lift. Oba są sprawdzone i całkowicie bezpieczne dla pacjentów. A z ich efektów zadowolonych jest już wielu naszych klientów. Poznaj szczegółową ofertę, jaką przygotowaliśmy w zakresie zabiegów odmładzających i … umów się na wizytę w NewSpa Clinic – Poznań.

LIPOMASSAGE

Wśród najczęstszych problemów z jakimi zmaga się wiele osób jest nadmiar tkanki tłuszczowej. Pozbycie się go jest nie lada wyzwaniem. Oprócz właściwej diety, uprawiania sportu można jeszcze skorzystać z zabiegów odmładzających, których celem jest uzyskanie idealnej figury. Intensywne zwalczanie tłuszczu oraz ujędrnianie skóry w precyzyjnie wybranych miejscach? LIPOMASSAGE to zabieg odmładzający, który walczy z odkładającymi się komórkami tłuszczowymi oraz zmniejszoną aktywnością fibroblastów. Za pomocą specjalnie zaprojektowanych głowic zabiegowych LIPOMASSAGE możliwe jest ujędrnienie, rozbicie komórek tłuszczowych oraz modelowanie. Statystyki nie kłamią – LIPOMASSAGE działa na lokalnie zgromadzony tłuszcz, zwiększając jego uwalnianie aż o 70%. Pierwsze wyniki widać już po pierwszej sesji.

czytaj więcej »

ENDERMOLIFT

Twarz to nasza wizytówka. Od tego, jak będziemy o nią dbali przez całe życie zależeć będzie jej stan. Często jednak budzimy się przerażeni, że nagle skóra na niej stała się mniej elastyczna, pojawiły się na niej zmarszczki, straciła swój blask… i wpadamy w panikę lub szukamy pomocy u specjalistów. Czy istnieje nowoczesna, potwierdzona metoda odmładzania skóry twarzy, która gwarantowałaby naturalne i szybkie rezultaty zabiegów? Odpowiedzią jest ENDERMOLIFT – unikatowe zabiegi przeciwstarzeniowe opracowane przez LPG, specjalistę w pielęgnacji skóry, lidera w dziedzinie Mécano-Stimulation. Dzięki wielowymiarowej stymulacji skóry możliwe jest pobudzenie komórek do aktywności – fibroblasty odzyskują sprawność, działając na skórę właściwą od wewnątrz. Wybierz większą objętość i sprężystość skóry, jaką może zapewnić ten właśnie zabieg, które efektem ma być odmłodzenie skóry twarzy.

czytaj więcej »