Masaż odchudzający

Masaż odchudzający 2019-08-30T11:05:12+00:00

Masaż Luboń – Pozytywny wpływ masażu

Już od dawna wiadomo, że masaż Luboń ma bardzo pozytywny wpływ na funkcjonowanie ludzkiego organizmu, działa pozytywnie na psychikę, a także obniża w skuteczny sposób poziom kortyzolu.

Masaż Luboń relaksuje i powoduje, że w swoim ciele po prostu czujemy się dobrze. To wszystko sprawia, że coraz więcej osób zapisuje się na masaż poznań, i to różnego typu.

Masaże Klasyczne Reklaksacyjne cieszą się największą popularnością, ponieważ wiele osób żyje w permanentnym stresie. To wszystko powoduje, że potrzebujemy wytchnienia oraz ulgi.

Masaż Luboń powinien taką ulgę Nam przynieść. Okazuje się, że poprawnie wykonany masaż może przynieść także bardzo pozytywne efekty i przyczynić się do poprawy funkcjonowania całego organizmu. Ponadto może on wpłynąć na poprawę samopoczucie. Po masażu każdy czuje się zrelaksowany, odprężony i przede wszystkim tak, jakby znajdował się w całkiem nowym ciele. Nowa Jakość Nowe SPA w Poznań‎ proponuje masaże wykonywane przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Profesjonalne Masaże Lecznicze i Relaksacyjne muszą być wykonywane przez najlepszych, aby mogły przynieść spodziewane rezultaty. Na pewno to przełoży się na osiągnięcie bardzo dobrych efektów.

Masaż relaksacyjny Poznań na ArtclinicSpa Poznań spodoba się każdemu, kto potrzebuje wytchnienia, relaksu oraz chce zatroszczyć się o swój komfort psychiczny. Na pewno będzie można cieszyć się z osiągnięcia bardzo dobrych rezultatów, jeżeli tylko masaż zostanie przeprowadzony przez profesjonalistów. Każdy z jego efektów będzie jak najbardziej zadowolony i usatysfakcjonowany…

Zdrowa dieta, ćwiczenia oraz aktywny styl życia umożliwiają walkę z odkładającym się tłuszczem oraz cellulitem, jednak niekiedy nie są wystarczające. Gdy zawodzi intensywny trening na siłowni, a mimo spożywania zbilansowanych posiłków niektóre partie ciała nadal nie wyglądają tak, jak byśmy chcieli. Warto rozważyć nowoczesne, intensywne i w pełni bezpieczne zabiegi LIPOMASSAGE. Wykorzystują one specjalnie zaprojektowane rolki, które za sprawą odpowiednich ruchów oraz stymulacji skóry pozwalają na odchudzenie. Ponadto masaż odchudzający wpłynie także na zmniejszenie cellulitu i wymodelowanie wybranych części ciała.

masaż odchudzający w ArtClinicSpa, masaż Luboń, lipomassage zabieg

Wykorzystanie masażu podciśnieniowego, który oddziałuje na tkankę łączną skóry, skutkuje uaktywnieniem metabolizmu tkanki tłuszczowej odpornej na ćwiczenia czy dietę. Drugim wynikiem działań LIPOMASSAGE jest stymulacja do produkcji włókien kolagenowych. Wynik – jędrne, zgrabne ciało bez cellulitu.

Dla kogo przeznaczony jest masaż odchudzający?

LIPOMASSAGE to technologia, którą przeznaczono dla osób w różnym wieku, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jej cele to likwidacja cellulitu, efekt wyszczuplenia oraz modelowanie sylwetki. Zabiegi masażu odchudzającego wykonuje się na osobach, które dążą do odnowy biologicznej swojej skóry. Lipomassage to także propozycja dla osób, którym zależy na poprawie konturów ciała, a także na zwiększeniu elastyczności skóry.

Sprawdź cennik!

Technika masażu odchudzającego polega na opatentowanym procesie, w którym wykorzystywane są dwie elektronicznie sterowane rolki. Działają one w połączeniu z podciśnieniem – tworzą fałdę skórną, która jest zwijana przez jedną i rozwijana przez drugą rolkę. Poruszają się one nie tylko ruchem obrotowym, ale także wokół własnej osi, zgodnie z intensywnością zabiegu oraz stanem tkanki. To oraz rytmiczne lub stałe podciśnienie zapewnia efekty widoczne już po pierwszej sesji. Znaczną redukcję cellulitu zauważyć można po 6 zabiegach, a prawdziwa redukcja tkanki tłuszczowej aż o 70% możliwa jest już po 12 sesjach!

Masaż odchudzający w NewSpa Clinic – Poznań

NewSpa Clinic to profesjonalny gabinet, w którym stosuje się najwyższej jakości zabiegi LIPOMASSAGE. Pozwalają one na odświeżenie wyglądu skóry, mają działanie wyszczuplające oraz przeciwstarzeniowe. Zaletami NewSpa Clinic są nowoczesne urządzenia oraz wykwalifikowana kadra, która z radością udzieli klientkom wszystkich informacji dotyczących dostępnych zabiegów oraz ich efektów. Zaufaj specjalistom – sprawdź NewSpa Clinic w Poznaniu. Masaż odchudzający zapewni Ci atrakcyjny, piękny wygląd.