Lipomassage

Lipomassage 2019-09-28T09:40:29+00:00
***

Zwalcza tłuszcz i ujędrnia skórę tam, gdzie chcesz!

Mimo zdrowego stylu życia, komórki tłuszczowe mają tendencję do odkładania się. Akumulacja tłuszczu i wody w organizmie powoduje, że przegrody międzytkankowe (septa) naciskają na powierzchnię skóry, tworząc cellulit.

Masaże kamieniami Poznań a Lipomassage, co je łączy?, ArtClincSpa

Zrozumieć naturalne mechanizmy wyszczuplające

Nieestetyczne, czasem bolesne obszary objęte cellulitem są odporne na ćwiczenia fizyczne i diety. Ponadto, wraz z upływem czasu, „komórki młodości” (fibroblasty) zmniejszają produkcję kolagenu i elastyny, powodując wiotczenie skóry.

Głowica zabiegowa LIPOMASSAGE zapewnia wielowymiarową, komfortową i naturalną stymulację powierzchni skóry, przyspieszającą uwalnianie tłuszczu oraz naturalną produkcję kolagenu i elastyny.

„Stosowałam LIPOMASSAGE kilka lat temu przed urlopem. Uzyskałam efekt, jaki chciałam, ale nie utrzymałam go, ponieważ przerwałam terapię. Duży błąd! Po dwóch ciążach naprawdę chciałąm odzyskać dawną figurę, a zwłaszcza poprawić wygląd skóry. Zabiegi LIPOMASSAGE pomogły szybko zredukować nadmiar centymetrów w talii, biodrach i brzuchu. Moja skóra stała się o wiele gładsza, bardziej miękka i jędrna. Tym razem nie przerwę terapii.” – Amelia C., 32 lata

 

110 badań naukowych
200.000 dziennie ludzi na świecie korzystających z zabiegu

 

Moje ciało odzyskuje swój wyszczuplający i przeciwstarzeniowy potencjał!

 1. Wyraźne rezultaty już po pierwszej sesji.
 2. Znaczna redukcja cellulitu już po 6 zabiegach.
 3. Redukcja tkanki tłuszczowej aż o 70% po 12 zabiegach.

Uwolnij lokalnie zgromadzony tłuszcz i wymodeluj swoją figurę

 

 1. OKREŚL POTRZEBY SWOJEJ SYLWETKI

  Wykorzystaj formularz oceny LPG®.

 2. OPRACUJ SWÓJ PROGRAM ZABIEGÓW LIPOMASSAGE®

  Wygładź cellulit, uwolnij lokalnie nagromadzony tłuszcz, usuń nadmiar nagromadzonej wody, wymodeluj sylwetkę i ujędrnij skórę.

 3. WŁÓŻ ENDERMOWEAR™

  Ten opatentowany przez LPG® kostium jest przeznaczony tylko dla Ciebie. Gwarantuje idealną higienę i skuteczność zabiegu

 4. CIESZ SIĘ ZABIEGIEM

  Po przygotowaniu skóry kosmetykiem LPG® Soins Techniques, specjalista rozpoczyna zabieg głowicą LIPOMASSAGE, stymulującą naturalny proces wyszczuplania i odmładzania. Twoje ciało budzi się i odkrywa na nowo swoje piękno!

 5. KONTYNUUJ PIELĘGNACJĘ W DOMU, UŻYWAJĄC KOSMETYKI LPG® SOINS TECHNIQUES

  To zwiększenie reakcji tkanek na zabiegi aż o 50%.

Lipomassage, Masaż antycellulitowy i odchudzający Art Clinic Spa

LIPOMASSAGE W 3 PYTANIACH

Kiedy pojawią się efekty?

Pierwsze efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu: obszary zabiegowe są mniej zbite i lepiej ukrwione. Twoje nogi są lżejsze, odciążone. Skóra jest gładsza i przyjemniejsza w dotyku. Po 6 sesjach efekty będą bardziej widoczne: nastąpi redukcja tkanki tłuszczowej, wałeczki cellulitu zmniejszą się, a skóra stanie się jędrniejsza.

Czy zabieg jest bolesny?

Pomimo wysokiej intensywności i skuteczności, zabiegi LIPOMASSAGE nie są bolesne. Są przyjemnym i relaksującym doświadczeniem.
Poproś specjalistę LPG o dostosowanie ustawień do Twoich potrzeb.

Czy do programu LIPOMASSAGE wskazana jest dieta lub ćwiczenia?

Nie są one konieczne, a jedynie zalecane. Dzięki precyzyjnemu działaniu, LIPOMASSAGE rozbija tkankę tłuszczową odporną na diety i ćwiczenia fizyczne. Zdrowa dieta i aktywność fizyczna mogą przyczynić się do większej skuteczności kompleksowego programu pielęgnacyjnego.