Endermolift

Endermolift 2018-11-23T18:13:21+00:00

Wszystkie zabiegi na twarz, które dostępne są w naszej ofercie, wykonujemy nowoczesnym sprzętem. Usuwanie oznak starzenia się, naturalny lifting twarzy, szyi, dekoltu i biustu, żywa, zdrowa, pełna blasku skóra – czy to możliwe? ENDERMOLIFT to unikalne, opatentowane zabiegi, które pobudzają aktywność fibroblastów, elementów odpowiedzialnych za produkcję elastyny i kolagenu. Dzięki nowej technice ENDERMOLIFT każdy – kobieta i mężczyzna – cieszyć się może młodszą, dogłębnie gęstą i nawilżoną skórą. Sukces ENDERMOLIFT to wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w skórze! Tego typu zabiegi na twarz są w 100 procentach naturalne i można je stosować zarówno terapeutycznie, jak i w celu pielęgnacji urody.

Przełącz się na odmładzanie!

LPG, specjalista w pielęgnacji skóry z prawie 30-letnim doświadczeniem, światowej klasy lider w dziedzinie Mécano-Stimulation, opracował nowe zabiegi przeciwstarzeniowe.

Naturalne i szybkie rezultaty zabiegów, uwzględniające integralność tkanki, potwierdzone przez jedyne w swoim rodzaju badania kliniczne.

Zrozumieć skórę

Fibroblasty, prawdziwi architekci skóry, odpowiadają za tworzenie podstawowych budulców skóry właściwej, które nadają jej gęstość, miękkość i blask: kolagen odpowiada za jędrność i dobry stan skóry, elastyna zapewnia jej sprężystość, a kwas hialuronowy nadaje skórze objętość i zapewnia nawilżenie.
Wybierz „skin fitness” dla skutecznej i naturalnej pielęgnacji urody!

Naturalne metody dla skuteczniejszej reaktywacji komórek!

Nowy zabieg głowicą ERGOLIFT wyposażoną w opatentowaną technologię MPF (Motorized Pulsating Flaps) zapewnia WIELOWYMIAROWĄ STYMULACJĘ powierzchni skóry, aby fizjologicznie obudzić jej komórki. Stymulowane fibroblasty odzyskują młodość i działają od wewnątrz, powodując prawdziwą metamorfozę skóry.

Przełom w świecie nauki – Twoja skóra odmładzana jest od wewnątrz!

„Dzięki zabiegowi czułam się dobrze i odpoczęłam, a moja skóra wyglądała na zrelaksowaną. Efekt widziałam już po pierwszej sesji. Moja skóra jest miękka, grubsza i wygląda zdrowo.” – Sara, 35 lata

ENDERMOLIFT w praktyce – Twoja skóra powraca do życia!

 1. OCEŃ POTRZEBY SKÓRY

  Specjalista LPG przeprowadzi wstępną ocenę skóry, korzystając z metody oceny LPG opracowanej przez Katedrę Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego Besançon (Francja).

 2. OPRACUJ SWÓJ PROGRAM ZABIEGOWY

  Specjalista określi, które protokoły programu Endermolift są dla Ciebie odpowiednie i rozpocznie kurację, zaczynając od co najmniej dwóch zabiegów tygodniowo: aktywacji blasku, ujędrniania, redukcji zmarszczek, zagęszczania, redukcji opuchniętych i podkrążonych oczu, redukcji podwójnego podbródka, itd.

 3. KORZYSTAJ Z ZESTAWU ENDERMOLIFT

  Ten mały zestaw zawiera Twoje osobiste klapki LIFT, które zapewniają higieniczność i skuteczność zabiegu.

 4. OCENA REZULTATÓW ZABIEGU

  Po oczyszczeniu skóry specjalista LPG głowicą ERGOLIFT wykona intensywną, ale przyjemną 30-minutową stymulację skóry, mającą na celu aktywację naturalnych procesów młodości! Skóra przebudza się, jakby została przywrócona do życia!

 5. UZUPEŁNIJ ZABIEG, STOSUJĄC KOSMETYKI SONS TECHNIQUES LPG®

  Zmaksymalizuj efekty zabiegów przeciwstarzeniowych, stosując własny program pielęgnacyjny LPG w domu.

Zabiegi przeciwstarzeniowe dla mężczyzn

Zabieg Endermolift, szczególnie doceniany przez mężczyzn, jest doskonale dostosowany do konkretnych potrzeb ich skóry. To szybkie, bezbolesne i skuteczne zabiegi przeciwstarzeniowe.

Ukierunkowane zabiegi:

 1. Wygładzanie czoła
 2. Redukcja kurzych łapek
 3. Redukcja opuchlizny i podkrążonych oczu
 4. Zwiększenie jędrności twarzy
 5. Drenaż podwójnego podbródka

Naturalne zabiegi, z których można korzystać do woli. Szybkie i skuteczne zabiegi Endermolift doskonale pasują do Twojego stylu życia.

Zabiegi przeciwstarzeniowe oparte na zaawansowanej technologii

Tak, jak aktywność fizyczna potrzebna jest do utrzymania mięśni w dobrej kondycji, tak komórki młodości wymagają stymulacji do dalszej pracy!

Odkryj jedyną przeciwstarzeniową technikę upiększającą opartą na przełomowym, światowym, naukowym odkryciu! Zapytaj specjalistę LPG o próbną sesję zabiegową.

Co szkodzi skórze?

Upływający bezlitośnie czas, szkodliwe działanie promieni słonecznych, stres, niewłaściwe nawyki żywieniowe i inne czynniki wpływają na to, że kolagen i elastyna są w skórze degradowane. Dochodzi tym samym do szybszego starzenia się skóry i jej wiotczenia. Nierzadko pojawiają się także na niej nieestetyczne przebarwienia, które również dodają lat. Zaburzona gospodarka hormonalna, jak również przybywające lata sprawiają, że twarz zaczyna tracić swój dotychczasowy kontur. Pojawia się także opuchlizna i obrzęk na powiekach – to skutek odwodnienia skóry oraz całego organizmu i gromadzenia się płynów w tym właśnie miejscu. Poza codzienną pielęgnacją skóry, pomocne mogą okazać się również specjalistyczne zabiegi na twarz, które znajdują się w ofercie naszej kliniki.

Estetyczne pozbycie się niedoskonałości

Zabiegi na twarz ENDERMOLIFT pozwalają na efektowne zniwelowanie konkretnych grup niedoskonałości twarzy. W przypadku osób, które mają zaokrągloną twarz można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej czy podwójnego podbródka. Jeśli twarz jest pokryta wiotką skórą, to wówczas wykonuje się korektę opadających policzków i powiek oraz całego owalu twarzy, a także usuwa się zmarszczki nosowo-wargowe. Jeśli natomiast ktoś ma twarz zapadniętą, to wówczas zabiegiem objęte są policzki, zmarszczki na czole oraz te powstałe wokół ust i oczu. Zabiegi na twarz ENDERMOLIFT przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku.