CooLifting – Usuwanie zmarszczek

CooLifting – Usuwanie zmarszczek 2018-01-09T23:04:44+00:00

coolifting-logo

REWOLUCYJNY 4-MINUTOWY ZABIEG

niska temperatura (-20oC) | wysokie ciśnienie (2 bary) | gaz CO2 | kwas hialuronowy i składniki aktywne

 

Zmarszczki pojawiają się przede wszystkim na czole, w okolicach oczu i ust. Są wynikiem starzenia się skóry – zmniejszenia aktywności fibroblastów. Coraz mniejsza ilość kolagenu, który odpowiada za jędrność skóry, elastyny zapewniającej jej sprężystość oraz kwasu hialuronowego nadającego objętość sprawia, że skóra cierpi na brak podstawowych budulców. Skutek – zmarszczki. Zabiegi CooLifting pozwalają na wielowymiarową stymulację powierzchni skóry i pobudzenie komórek do pracy. Metamorfoza zaczyna się od wewnątrz.

CooLifting jest rewolucyjnym, odmładzającym zabiegiem na twarz, który łączy najnowsze technologie anti-aging. Gwarantuje efekt natychmiastowego liftingu skóry i widocznej redukcji zmarszczek. Wystarczą tylko 4 minuty, żeby odmłodzić klientkę o 10 lat. Podczas zabiegu pacjentka nie odczuwa żadnego dyskomfortu.

Jak działa urządzenie CooLifting?

Pistolet CooLifting wtłacza bezinwazyjnie w skórę mieszankę gazu CO2 i aktywnych składników z kwasem hialuronowym. Całemu procesowi towarzyszy niska temperatura i wysokie ciśnienie. Podczas aplikacji dochodzi do szoku termicznego (poprawa mikrokrążenia, lepsze dotlenienie tkanek), paradoksu naczynioruchowego (przyśpieszona cyrkulacja krwi, lepsze rozprowadzenie składników aktywnych) i zjawiska infuzji (wtłaczanie kwasu hialuronowego i składników aktywnych w głąb skóry).

coollifting_cyrogenic_treatment

Ile trwa pojedynczy zabieg CooLifting?

Proces wtłaczania trwania 4 minuty.

Jakie efekty daje zabieg CooLifting?

CooLifting daje efekt natychmiastowego liftingu, wygładza skórę, redukuje zmarszczki i zwiększa poziom nawilżenia.

  • natychmiastowy lifting
  • intensywne nawilżanie
  • stymulacja kolagenu i elastyny
  • regeneracja skóry właściwej

 

Ile zabiegów potrzebuje klient?

Twarz wygląda dużo młodziej już po pierwszym zabiegu. Seria zabiegowa, którą specjalista dopasowuje do potrzeb klienta, znacząco poprawia kondycję skóry, redukuje zmarszczki i dodaje blasku.

Czy zabieg CooLifting jest bezpieczny?

Tak, zabieg jest bezpieczny, bezinwazyjny i bezbolesny. Po zabiegu można powrócić do codziennych zajęć.